top of page
ozburak logo.png

ÖZBURAK 

Susam ve Tahin
ozburak logo.png

1983 yılında üretimine helvacılık sektöründe başlayan ve 30. yılında Türkiye'nin en büyük üreticilerinden biri olan ÖzBurak Gıda Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi, susam ve tahin üretimine yönelmiş ve bu ürünlerde de kalite ve hizmetin öncü kuruluşu haline gelmiştir.

Uzun zamandan beri sürdürmekte olduğumuz ar-ge çalışmaları neticesinde şirketimiz üretim alanında ki makine ve ekipmanlarını son teknolojiye göre yenilemiş, ürün kalitesini arttırmaya yönelik çalışmalar yapılmış ve başarıya ulaşılmıştır.

Yenilenen makine ve teçhizatlarımızı kullanmakta olan personelimiz günün şartlarına uygun eğitimlerden geçirilmiş ve verimli çalışmaları sağlanmıştır.

  ÖZBURAK ailesi olarak 2013 yılında yapılan anlaşmalar neticesinde en kısa zamanda pazar ağımızı  tüm

dünyaya yaymak amacıyla sanal  olarak satışlarımıza başlama kararı almış bulunmaktayız.

Satış öncesi ve satış sırasında olduğu gibi satış sonrasında da müşterilerinin her türlü istek ve şikayetlerini göz önünde bulundurarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkaran şirketimiz aynı kararlılıkla hizmetine devam etmektedir.

Kuruluşunun 30. yılında yaygın servis ağı ve bayileriyle Türkiye'nin pek çok noktasına ürün temin eden şirketimiz  gelişimini ve müşteri pörtföyünü hedefleri çerçevesinde arttırmakta ve en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.

sss.jpg

ÜRÜNLERİMİZ

Son teknolojiye sahip üretim tesislerimizde el değmeden işlenen ve teslime hazır hale getirilen ürün çeşitlerimizle ilgili bilgi almak için ÜRÜNLERİMİZ butonuna tıklayınız.

kıııı.png

BİZ KİMİZ?

Firmamız ve geçmişten bugüne emin adımlarla ilerlemiş olduğumuz yolculuğumuzun hakkında bilgi sahibi olmak için HAKKIMIZDA butonuna tıklayınız.

fo.jpg

GÖRSELLER

Son teknoloji ile donatılmış, el değmeden işlenen ve hazırlanan ürün ve üretim süreçleri görsellerineulaşmak için GÖRSELLER butonuna tıklayınız.

bottom of page