top of page
ozburak logo.png

HAKKIMIZDA

KURUCUMUZ,

1950 Malatya doğumlu Hacı Mehmet TANIK 1983 yılında, İstanbul/Bayrampaşa‘da OSKAR helva, lokum, tahin, pekmez ve şekerleme olarak faaliyetine başladı ve 2000 yılına kadar istikrarlı ve kalitesinden ödün vermeden işlerini büyütmeye yönelik çalışmaları devam etti. Aynı zamanda perakende sektöründe de kendini göstererek halka daha iyi hizmet vermek adına Burak marketlerini hizmete açtı. Firma 2003 yılından sonra daha çok susam ve tahin işleme imalatına ağırlık vererek fabrikasını İstanbul/Güneşli’de bulunan yeni ve teknolojik donanıma sahip, kapasitesi yüksek olan tesisinde devam etmeye başladı. Firmamızın 1650m2 kapalı alanda günlük 20 ton kapasiteye sahip, sağlık ve hijyen kurallarına uygun, kaliteli ürün üretmek adına, gerekli ekipmanlar ve mühendisler mevcut olup, kaliteli ürün ve insanlara daha iyi hizmet vermek adına üretim yapılmaktadır. Faaliyet konusu simitlik, paketlik ve diğer tüm çeşitlerde susam mamulü imalatı, tahin imalatı olup yurtiçi-yurtdışı satış ve pazarlama hizmeti vermekteyiz. Firmamız; ürün kalitesi, müşteri memnuniyeti, deneyimli personeli ve istikrarlı fiyat politikasıyla sektöründe Türkiye′nin öncü kuruluşudur. 

KALİTEMİZ

Ürün kalitemizle müşterilerimizin memnuniyeti ve bağlılığını sağlamak ve en etkin hizmeti verebilmek. Müşterilerimizin sürekli değişen ve gelişen beklenti ve taleplerini karşılamak, en yüksek kalite normlarına uygun ürün ve hizmet üretmek için, tüm faaliyet alanlarımızda iyileştirme, geliştirme ve büyümeyi sürekli kılmak, müşterilerle yapılan anlaşmalar sonrasında görüşülen anlaşma koşullarını eksiksiz ve zamanında yerine getirmek, çalışanlarımızın kişisel becerilerini arttıracak uygun çalışma ortamları oluşturarak, sürekli eğitim yolu ile kalite yönetim sistemimize katılım ve desteklerini sağlamak

Vizyon

  Gıda ürün ve hizmetlerinde Türkiye'nin lider tüketici odaklı şirketi olmak. 

Misyon

  Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun ürün ve hizmetlerini sunarak Türkiye Pazarı’nın lideri ve üretim merkezi olmak.

Değerlerimiz

Temel Görevimizi gerçekleştirme tarzımız, görevin kendisi kadar önemlidir. Şirketimizi başarıya götürecek temel değerlerimiz şunlardır:

Çalışanlarımız: 

Gücümüzün kaynağıdır. Çalışanlarımızın gelişmelerine fırsat tanımak suretiyle yetenek ve mutluluklarını artırmak

hedefimizdir. Her alanda onların katılımlarını sağlayacak "Takım Çalışması"nı gerçekleştirmek prensibimizdir. 

Ürün ve Hizmetlerimiz:

Gösterdiğimiz çabaların sonuçlarıdır. Ürün ve hizmetlerimiz müşterilerimiz tarafından ne kadar beğenilirse, bizim de değerimiz o kadar artacaktır. 

Kazancımız:

Ürün veya hizmetlerimizin müşteri beklentilerini ne derecede karşıladığının göstergesidir. Ürün ve hizmetlerimizi iyileştirmek için gerekli kaynakları temin etmek üzere kâr etmek hedefimizdir.

bottom of page